balance-business-calculator-163032

Daudzveidīgi finanšu pakalpojumi

Finanšu pakalpojumu sniedzēju Latvijā netrūkst. Piedāvājums ir ļoti plašs. Tomēr patērētājiem ir jābūt uzmanīgiem, izvēloties aizdevējus, ar kuriem sadarboties, lai iegūtu sev drošu un izdevīgu finanšu pakalpojumu.

Šajā rakstā īsumā pastāstīsim par nebanku aizdevēju ar lielu pieredzi un labu reputāciju – “Latvijas Hipotēka”. Tas ir finanšu pakalpojumu sniedzējs, kam ir daudzu gadu pieredze šajā jomā, kā arī nemitīga vēlme pielāgoties tam, kas nepieciešams klientiem – droši, izdevīgi un individuāli pielāgojami aizdevumu veidi ikvienai dzīves situācijai.

Aizdevumi pret nekustamā īpašuma ķīlu

“Latvijas Hipotēka” pamatā izsniedz saviem klientiem izdevīgus aizdevumus pret nekustamā īpašuma ķīlu. Piedāvājumā ir vairāki aizdevumu veidi:

  • kredītu apvienošana pret ķīlu;
  • kredīts īpašuma remontam vai būvniecībai;
  • hipotekārais kredīts biznesam;
  • kredīts mājokļa iegādei.

Šie aizdevumi tiek izsniegti klientiem, kuriem ir nekustamais īpašuma Latvijā. Izvērtējot gan īpašuma tirgus vērtību, gan klienta maksātspēju un kredītvēsturi, aizdevējs izveido iespējami labāko piedāvājumu konkrētajā situācijā.

Jaunums – reversā noma

Reversā noma ir Latvijā salīdzinoši jauns finanšu pakalpojums. Tas nav kredīts, bet gan finanšu pakalpojums, kas ļauj norēķināties par finanšu saistībām, nezaudējot savu īpašumu. Aizdevējs iegādājas klienta īpašumu. Ar šo summu klients var segt savas kredītsaistības. Pēc tam klients var saņemt hipotekāro aizdevumu un atgūt savu īpašumu. Šis pakalpojums izdevīgs ir tiem klientiem, kuru kredītsituācija neatbilst tam, lai uzreiz saņemtu jaunu aizdevumu vai hipotekāro kredītu.

Vairāk par reverso nomu varat uzzināt: https://latvijashipoteka.lv/reversa-noma/.

“Latvijas Hipotēka” priekšrocības

  • “Latvijas Hipotēka” citu aizdevēju vidū izceļas ar to, ka piedāvā zemas procentu likmes – sākot pat no 2,5 %.
  • Tāpat iespējams saņemt aizdevumu, kura summa ir pat līdz 75% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības.
  • “Latvijas Hipotēka” kreditē arī zemnieku saimniecības, saimnieciskās darbības veicējus un jaunos uzņēmējus.
  • Aizdevējs piedāvā risinājumus jebkurai finanšu situācijai.

Lai uzzinātu savas iespējas saņemt aizdevumu pie “Latvijas Hipotēkas”, ikviens var ieskatīties aizdevēja mājaslapā www.latvijashipoteka.lv, tiešsaistē sazināties ar konsultantu, kā arī izmantot kredītu kalkulatoru un pat attālināti iesniegt savu aizdevuma pieteikumu.