sievietes-gardarobe_tex495

Dažas lietas, kurām jābūt katras sievietes garderobē

Izveidot pārdomātu ģērbšanās stilu un to atbilstoši vecumam un statusam arī uzturēt nemaz nav tik viegli, kā varētu šķist. Un ļoti bieži šajā ziņā tiek pieļauts daudz kļūdu. Ja vīriešiem šis jautājums ir salīdzinoši vieglāks, tad sieviešu prātus tas nodarbina nemitīgi — kā es izskatos, ko signalizē mans apģērbs, vai esmu apģērbusies atbilstoši vecumam, vai tas ir piedienīgi un atbilstoši situācijai?

Stilista padoms būs zelta vērts

Ja grib izvairīties no neveiksmīgiem stila eksperimentiem un apjukuma apģērbu veikalā, tad tiešām var noderēt tikšanās ar stilistu.

Tagad daudzi stilisti piedāvā pakalpojumu, kad viņi dodas ar klientu kopā iepirkties un palīdz izvēlēties apģērbu, kas tiešām piestāv, kas atbilst stila tendencēm un arī klienta individāliem parametriem. Tā ir bieži izplatīta problēma, ka sievietes neprot izvēlēties atbilstoša izmēra drēbes, jo vienmēr jau ir vēlme izskatīties slaidāk un labāk, tāpēc ir cerība iespīlēties mazāka izmēra apģērbā.

Kvalitatīvi un pieguloši dzinši

Tas ir viens no apģērba gabaliem, ko var dažādi kombinēt, iekļaut gan ikdienas stilā, gan arī daudz elegantākās kombinācijās. Bet atslēgas vārds šajā situācijā ir kvalitāte. Un labi džinsi nemaksā maz. Bet toties tie kalpos ilgu laiku un uz tiem nebūs redzamas nolietojuma pazīmes. Džinšus var salikt ar augstiem papēžiem un smalku blūzi, bet tāpat var savienot ar ērtām ikdienas zemajām kurpēm un kādu džemperi. Tās ir tikai divas kombinācijas, bet to patiesībā var būt neskaitāmi daudz.

Klasiskas augstpapēžu kurpes

Lai gan veikalu plaukti ir pilni ar ekstravagantām un košām kurpēm, kas vilina ikvienu sievieti, tomēr nevajadzētu aizmirst, ka kurpju plauktā vienmēr jābūt vismaz vienām labām klasiska stila laiviņām ar vidēji augstu papēdi. Tās varēs pievilkt pie jebkā. Un tās būs labākais sabiedrotais lietišķam ģērbšanās stilam, kas šobrīd ir gan populārs, gan darba ikdienā nepieciešams.

Dažas kleitas visiem gadījumiem

Daudzas sievietes dod priekšroku biksēm, jo tās ir ērtas un praktiskas visos dzīves gadījumos, tomēr arī šādas dāmas skapī vajadzētu būt vismaz dažām kleitām, kas var noderēt ikvienā situācija. Tādai vajadzētu būt tā saucamajai mazajai melnajai kleitiņai, arī kādai košākai kleitai, kas noderēs neformālākiem gadījumiem, un kādai ērtai un kvalitatīvai kleitai, kas būs izmantojama ikdienā.

Kvalitatīvas rotaslietas

Lai arī kāds tērps tiek izvēlēts, svarīgi arī neaizmirst par tādu lietu kā rotaslietas. Tās nevajag daudz, bet jāizvēlas elegantas un kvalitatīvas. Visnoderīgākās rotaslietas ir zelta vai sudraba ķēdīte ar kulonu, daži pāri auskaru gan ikdienai, gan svētkiem, kā arī kāds elegantāks rotu komplekts. Kvalitatīvas rotaslietas ir tas akcents, ar ko var piešķirt eleganci ikvienam tērpam un situācijai.

Blūze un svārki

Zīda blūze un klasiski vidēja garuma svārki. Tie ir glābšanas elementi katrā skapī, jo šos apģērba gabalus var bezgalīgi kombinēt un nēsāt ilgi, jo to pieļauj to augstā kvalitāte. Melni un ideāli piemeklēti svārki sievietei ir must have. It īpaši, ja viņas ikdiena ir lietišķais stils un darbs biroja vidē. Tāpat arī blūze. Šo apģērbu meklēšanai nevajadzētu žēlot ne laiku, ne naudu, jo tas būs ilgtermiņa ieguldījums, ko tiešām novērtēsiet.

Sievietes garderobei nevajag būt apjomīgai, tai vajag būt pārdomātai un gudri izveidotai, lai no neliela kvalitatīvu apģērba gabalu skaita varētu veidot dažādus komplektus katram dzīves gadījumam.