brivdiena

Kad nezini, ko dāvināt svētkos…

Jo vairāk mums apkārt draugu un radu, jo vairāk jubileju. Tas nozīmē ne tikai to, ka jāplāno svinības, bet arī to, ka būs jāpērk dāvanas! Kā izrādās, šī svētku daļa lielākajai daļai cilvēku sagādā pamatīgas galvassāpes.

Ko dāvināt mīļotajam?

Ja esat kopā samērā neilgu laiku, dāvanu būs grūtāk izvēlēties. Iespējams, cilvēks nav TIK labi iepazīts, lai izprastu, kas īsti viņam patīk, kādas ir vēlmes. Tomēr, no otras puses – pāriem, kuri ir kopā gadiem ilgi, dāvanas mēdz būt samērā garlaicīgas vai pārāk praktiskas.

Ja vēlaties mīļoto cilvēku apsveikt, teiksim, kāzu vai draudzības jubilejā, vislabāk dāvināt atpūtu. Kāpēc gan klusītēm, slepeni nenoīrēt kādu namiņu laukos pie ezera vai pie jūras un nesagādāt kārumus un šampanieti vakaram? Tas noteikti uzšķils romantisku dzirkstelīti ik vienās attiecībās. Arī tādās, kas jau nedaudz iesūnojušas. Pāriem ir nepieciešama kopīga atpūta un div vientulība – lūk, labākā dāvana!

Vīrietis laikam nekad nenošaus greizi, ja izvēlēsies savai sirdsdāmai uzdāvāt ko greznu. Piemēram, rotaslietas. Kaut auskaru pāris – sieviete būs neizsakāmi priecīga. Ja ir zināms sievietes apģērba izmērs un gaume – mēģiniet iegādāties kādu smalku veļas komplektu vai kleitu, ko vēlaties redzēt mīļotajai mugurā svētku vakariņās. Viņa noteikti to novērtēs.

Kad sieviete vēlas iepriecināt vīrieti – labāk noskaidrot, kas viņam ir nepieciešams. Pēc pieredzes saku – nieki nomētājas un tiem nav nekāda pielietojuma, lai cik mīlīgi tie nebūtu. Arī vīrieši mēdz itin bieži skaļi pateikt, kas viņiem vajadzīgs, atliek tikai klausīties!

Jubileja vecvecākiem?

vecvecakiIzklausās pēc izaicinājuma, vai ne? Ko lai iegādājas cilvēkiem gados, kam viss jau ir, kas parasti nelabprāt pieņem dāvanas, kur nu vēl dārgas? Šādā gadījumā es ieteiktu uzmeklēt ko mīļu un personisku. Piemēram skaistu vilnas apmetni vecmāmiņai un pamatīgus cimdus vectētiņam. Varbūt kādu koka suvenīru? Latviska raksta šalli vai cepuri? Vecvecākiem mantiskās lietas vairs nav tik svarīgas kā tas, lai ģimene sanāktu kopā, lai atkalredzētos. Dažkārt pietiek vien ar ziediem un omītes mīļākajām konfektēm.

Mūsdienīga dāvana – aktīva atpūta!

Mūsdienīga tendence ir iepriecināt jubilāru ar aktīvu dāvanu! Ir iespējams iegādāties tik dažādas dāvanu kartes – izjāde ar zirgu, izbrauciens ar luksus auto, brauciens ar motocikliem, lēkšana ar gumiju utt. Šo sarakstu varētu veidot teju bezgalīgu! Uzzini, kas patīk jubilāram un aiziet – pērc! Toties šādu pakalpojumu iegāde ir kļuvusi tik ērta. Vairs pat nav jāvēršas pie konkrētā pakalpojuma tirgotāja. Viss ir ērti pieejams vienā lapā, viss apkopots.

Aktīvā atpūta patiks teju ik vienam jubilāram. Šādu dāvanu var izvelēties arī audzinātājām, darba devējam, kolēģiem – VISIEM.

Rokdarbi – Latvijas sirds.

Dārgi, bet ļoti iecienīti kļuvuši rokdarbnieku darinājumi. Ja jādodas uz raudzībām, var iegādāties personalizētu knupīša turētāju ar mazulīša vārdu. Tāpat iespējams izgatavot dažādus sapņu ķērājus ar vārdu, bilžu grāmatas ar sevis izvēlētām bildēm un citas radošas lietas. Arī jaunajiem vecākiem šādas lietas patiks!

Latvijā darinātas preces šobrīd patiešām ir modē. Iespējams tāpēc, ka tās ir kā īpaši dizaineru darbi. Katra izgatavota ar sirdi un mīlestību, ar individuālu pieeju. Lai atrastu šādas preces, atliek tikai uzmeklēt domubiedru grupas vai tirdziņus. Nu jau ir atvērušies pāris veikaliņi, kuros nopērkami dažādi rokdarbnieku darinājumu.

Izvēlēties dāvanu nekad nav viegli, ja vien apdāvināmais nav pateicis konkrētas vēlmes (kas atkal nav interesanti). Esiet radoši un pieejiet šai izvēlei ar prieku!