ziedi

Kad ziedu pasūtīšana neglābs

ZiediAk, mīļie vīrieši, kā gribas ar jums aprunāties. Ne jau kārtējo reizi par to, cik jūs esat neaptēsti, kā lēš sieviešu žurnāli. Gribas parunāt par to, cik jūs patiesībā esat jauki, iejūtīgi un patiesi. Lai vai kā, gadās saiet ragos mums ar jums. Un ne vienmēr tā ir tikai jūsu vaina, atzīsim beidzot to.

Kārtējo reizi mājās skandāls. Negribas klusēt pat bērnu dēļ. Dažreiz pāri mēģina apslēpt savas dusmas un emocijas tikai tāpēc, lai neietekmētu bērnus. Jā, no vienas puses varbūt pareizi, bet no otras… Vai tad bērniem nav jāredz tie mazie ikdienas strīdiņi. Es jau nerunāju par sadzīves ainām, kad mamma šķaida traukus un tētis mammas seju. Lai cik tas nebūtu skumji, ir arī tā.

Viens skandāls pēc otra. Ar laiku ziedu pasūtīšana (http://flowersexpress.lv/) vairs nepalīdz. Sieviete vairs negrib piedot. Kāpēc? Jo ir nogurusi, kā pati apgalvo, no mūžīgajiem strīdiem. Vīrieši, neuzķerieties.

Pastāstīšu jums patiesību no sava, sievietes skatījuma. Protams, man ir draudzenes, tāpēc vien man ir liela statistika un es varu padalīties arī tajā, ko man stāstījušas viņas.

Sievietēm patīk skandāli. Jā, mēs mēdzam sākt traci pilnīgi bez iemesla. Gribat zināt atbildes kāpēc tā notiek? Neviens nevar uz to atbildēt! Jā, pilnīgi iespējams, ka sievietes vienkārši šai ziņā ir nedaudz slimas.

Sievietēm patīk apvainoties. Arī bez iemesla. Tikai tāpēc, ka gribas, lai vīrietis pameklē iemeslu – kura nav. Sievietes tik pat ātri var pārdomāt un uzskatīt, ka nekas nav noticis. Toties vīrietis pa to laiku jau ir izmežģījis smadzenes domādams, kas ATKAL nav labi. Eh, pazīstama situācija, vai ne?

Mīļie vīrieši, ja ziedu dāvināšana vairs nepalīdz un sieviete pēc strīdiem vairs neatmaigst – jūs laikam esat viņai apnikuši. Jā, arī tā mēdz būt. Nesakiet, ka sievietes tādas nav. Ir, un kā vēl ir. Sievietes mēdz pamest tāpat vien. Tikai tamdēļ, ka apnīk. Apnīk kādi vīrieša paradumi, apnīk kā viņš ģērbjas, ar laiku apnīk kā viņš elpo. Smieklīgi? Nebūs smieklīgi, kad pašiem nāksies ar ko tādu saskarties.

Un tai pat laikā ir sievietes, kas tiešām cienīs un mīlēs mūžīgi. Visu cieņu viņām. Tādas sievietes vēl eksistē, tikai atrast viņas ir tik pat grūti kā ieraudzīt Lielos greizos ratus Japānas smogā. Bet droši vien var ar attiecīgu tehniku.

Vīrieši, ko es ar to visu gribēju teikt?

Jūs esat labi, lieliski, feini! Un ne vienmēr vainīgi pie VISA, kā to dažkārt mēģina iegalvot sievietes. Sieviete ir pamatīgs velna iemiesojums. Esiet uzmanīgi, metiet viņām ar šokolādi, vīna pudeli un naudu, ja nenomierinās!