aizsargzaluzijas

Ko iegūst, uzstādot ēkai ārējās aizsargžalūzijas

Ārējās aizsargžalūzijas pie mums vēl nav tik populārs veids, kā aprīkot ēku logus, tomēr palēnām iedzīvotāji tās iepazīst un novērtē to lieliskās īpašības.

Ārējo aizsargžalūziju specifika ir tāda, ka tās, ja salīdzina ar parastajām žalūzijām, ko izmanto iekštelpās, atrodas ēkas ārpusē. Un tieši šis faktors, ka žalūzijas atrodas ārpus telpas, arī rada vislielākos ieguvumus. Aizsargžalūzijas, ko stiprina pie ēka sienas, ir izgatavotas no metāla, tām ir regulējamas vai fiksētas lameles, kā arī iespējams pielāgot izmēru, kā tas ir ar jebkurām žalūzijām.

Ja gribat uzzināt vairāk pa to, kas ir aizsargžalūzijas, kādi ir modeļi un cenas, tad ieskatieties ražotāja Ripo-Baltic mājaslapā: https://ripo-baltic.com/arejas-zaluzijas-3.

Kādi ir būtiskākie ieguvumi no aizsargžalūzijām

  • Aizstāj gaisa kondicionieri

Aizsargžalūzijas var veiksmīgi aizvietot kondicionieri, jo ar to palīdzību var veikt temperatūras kontroli telpās, pasargājot tās no uzkaršanas. Metāla lameles ir barjera siltumam, neļaujot tam caur stiklu nokļūt telpās.

  • Var efektīvi kontrolēt saules un dienas gaismu telpā

Tāpat aizsargžalūzijas arī sniedz iespēju efektīvi kontrolēt saules un dienas gaismas iekļuvi telpās. Var radīt ēnojumu un pat tumsu, kad tas ir nepieciešams.

  • Palielina apkures efektivitāti

Aizsargžalūzijas gada aukstajos mēnešos ir barjera, kas mazina siltuma zudumus. Tas ļauj palielināt apkures efektivitāti un samazināt izdevumus.

  • Telpās mazāk krājas putekļi

Izmantojot iekšējās žalūzijas, jārēķinās, ka tās kļūs par aktīvu putekļu zonu. Ja mājās ir alerģiski cilvēki, tad tas nav vēlams. Izmantojot ārējās aizsargžalūzijas, šī problēma nav vairs aktuāla.

  • Lielāks privātums

Ja mājas logi atrodas tādā vietā un augstumā, kas ir apkārtējo skatieniem viegli pieejami, tad aizsargžalūzijas būs tas risinājums, kas arī palīdzēs palielināt privātumu telpās. Atliek tikai aizvērt aizsargžalūzijas.

  • Papildu skaņas izolācija

Ne tik nozīmīgs, bet papildu ieguvums būs arī tas, ka aizsargžalūzijas radīs lielāku skaņas izolāciju telpās. Logi ir tā vieta, kur ir lielāka caurejamība arī skaņai. Ja ēkas malā ir dzīva satiksme, tad šis var būt risinājums, kas dod uzlabojumus arī šajā aspektā.