kāzu-plānošana

Lietas, kas noderēs, ja plānojat kāzas

Kāzu plānošana ir apjomīgs darbs, ko parasti veic vairāki cilvēki, dažreiz pat tiek piesaistītas aģentūras, kas ar šiem jautājumiem nodarbojas, ja nu gadījumā topošais vīrs un sieva ir pārāk aizņemti. Tomēr vairumā gadījumu kāzu plānošanā ar lielu aizrautību metas līgava, viņas māsas, draudzenes. Protams, ka vīrieši arī tiek iesaistīti, tomēr viņu entuziasms šajā procesā parasti nav tik liels, kāds tas ir dāmām.

Bet sākotnējā sajūsma mēdz nedaudz noplakt tad, kad paveras reālā aina — cik daudz līdz kāzām jāpaspēj izdarīt. Tāpēc, lai nedaudz jums palīdzētu, pastāstīsim par dažiem rīkiem, lietām un vietnēm, kas var noderēt, lai kāzu plānošanu padarītu efektīvāku, pārskatāmāku un patīkamāku.

 

  • Grāmata-kāzu plānotājs

 

Tāpat kā savu jaunās popularitātes vilni ir piedzīvojuši dažāda veida tradicionālie plānotāji, tā savu auditoriju ir iekarojuši arī specializēti kāzu tematikas plānotāji. Tas var būt ļoti labs palīgs, lai veidotu pārskatāmus kāzu plānus, lai neaizmirstu par kādām svarīgām detaļām. Kāzu plānotājs apskatām šajā vietnē: http://www.kazuplanotajs.com/. Šāds plānotājs būs labs pirkums ikvienai dāmai, kura gatavojas tuvākajā laikā iestūrēt laulības ostā. Tāpat tā būs eleganta dāvana, ko pasniegt pārim, kurš jau sāk plānot savas kāzas.

 

  • BalticWedding Expo 2018

 

kāzu-expo-2018Kāzu tematikai veltīta visaptveroša izstāde ir labākais veids, lai ar savām acīm redzētu visu, kas šobrīd kāzu nozarē ir aktuāls. Tādā veidā arī var iegūt noderīgus kontaktus, uzzināt par uzņēmumiem, pakalpojumiem. Un, protams, arī iegūt tik ļoti nepieciešamo iedvesmu, lai izlemtu par savu kāzu sakarā svarīgiem jautājumiem — vieta, tematika, noskaņa, krāsu spektrs, dizaina akcenti utt. Par šīs izstādes norisi varat uzzināt vietnē http://www.balticwedding.lv/balticwedding-expo.

 

  • Juvelierizstrādājumu interneta veikali

 

Viens no aktuāliem tematiem jebkurās kāzās ir tieši laulības gredzeni. Tā kā tagad šajā ziņā nav nekādu ierobežojumu, tad izvēle ir tiešām ļoti plaša. Staigāšana pa juveliersaloniem būs gan nogurdinoša, gan aizņems daudz laika. Tāpēc vajag izmantot tās priekšrocības, ko sniedz internets, un izpētīt laulību gredzenu piedāvājumu attālināti. Piemēram, viens no vadošajiem juveliersaloniem Gemmi ir izveidojis plašu interneta veikalu, kur var izvēlēties un pasūtīt vēlamo preci. Laulību gredzenu sakarā var izvēlēties dažus modeļus un tos tad arī doties uzmērīt, lieki netērējot savu laiku.

 

  • Kāzu žurnāli

 

kāzu-žurnālsKāzu žurnāli jau ir pārbaudīta vērtībā, kas strādā. Tie kalpo gan iedvesmai, gan sniedz praktiskus padomus, gan palīdz izvēlēties kādas konkrētas detaļas savām kāzām. Tajos arī ir nozares aktualitātes. Tie, kuriem labāk patīk lasīt elektroniskā formātā, žurnālus aizstās specializētas interneta vietnes, bet piekritīsiet, ka ir taču patīkami vakarā atlaisties dīvānā un ar vīna glāzi rokās iegrimt kāzu žurnālu pasaulē!