veseliba

Lietas, kurās ir vērts investēt

Investēt naudu paliekošās un tālredzīgās lietās vienmēr ir gudri. Tikai šie mērķi ir atbildīgi jāizvērtē un jāizvēlas tas, kur patiesi ir vērts ieguldīt savus nopelnītos līdzekļus. Jo lielāka finanšu pratība un spēja izanalizēt visus plusus un mīnusus, jo veikmīgākas būs investīcijas. Lūk, lietas, kurās pēdējos gados es esmu investējusi naudu. Un uzskatu, ka tie ir bijuši veiksmīgi lēmumi.

Mājokļa labiekārtošana un remonts

Māja ir mana pils. Man patīk tajā justies labi. Tāpēc es nevilcinājos ieguldīt naudu, lai atsvaidzinātu savu dzīvokli ar kosmētisko remontu, kas nebija veikts jau vairākus gadus. Veicu interjera maiņu, tika pielabota santehnika un elektroinstalācija. Rezultāts man ļoti patīk. Tagad mājoklī jūtos daudz drošāk un labāk. Uzskatu, ka tā ir racionāli investēta nauda, kas sniedz ilgtermiņa ieguvumu.

Savs ķermenis un veselība

Uzskatu, ka savā veselībā un izskatā investīcijas vienmēr atmaksājas. Tāpēc es tam nekad nežēloju naudu. Es regulāri tērēju naudu labam kosmetologam, manikīram, frizierim. Kā arī pēdējos gados tā ir vēl lāzerepilācija, ko esmu atzinusi par labāko veidu, kā tik vaļā no nevēlama apmatojuma. Lāzerepilācija sākumā izmaksā diezgan dārgi, jo jāveic viss kurss, tikai tad ir sasniegts paliekošs efekts. Vēlāk tikai reizi gadā jāveic profilaktiskā procedūra. Bet lāzerepilācija atmaksājas, ja salīdzina ar summām, ko gadu gaitā iztērējam vaksācijai un citām matiņu likvidēšanas procedūrām.

Mana izglītība

Izglītība ir viena no labākajām investīcijām jebkuros laikos un jebkurā vecumā. Tas, ko es protu un zinu, man vienmēr dod pārliecību par sevi, paplašina karjeras iespējas, ļauj iet līdzi laikam un jaunākajām tendencēm dažādās nozarēs. Esmu pēdējo gadu laikā gan apmeklējusi dažādus kursus, gan iestājusies vēl vienā maģistra programmā, lai paplašinātu savas karjeras iespējas un profesionalitāti darba vietā. Izglītība ir investīcija, kas tiešām ir ieguldītās naudas vērta. To vecākiem arī jāatceras, domājot par saviem bērniem, viņu interesēm, talantiem un izglītību. Turpināt izglītoties nepieciešams ikvienā nozarē, arī neskatoties uz to, ka ir labs darbs, jo tas tikai vairos drošas pozīcijas darba tirgū.