masāža mājas apstākļos

Relaksējoša masāža sievietes skaistumam

Sievietei ir jārūpējas par savu izskatu – to “pieprasa” mūsdienu standarti. Sievietei ir jābūt koptai. Frizēti mati, skaists manikīrs un mirdzoša āda – tās ir tikai pamata prasības, lai apkārtējie atzītu sievieti par koptu. Lai vai kā, jebkurš cilvēks, lai cik ļoti nerūpētos par izskatu, izskatās slikti, ja nav apmierināts garīgi. Dvēseles stāvokli palīdzēs uzlabot relaksējoša masāža.

Mūsdienīga sieviete ir supercilvēks. Viņa strādā, audzina bērnus, mīl savu vīru, uztur kārtībā saimniecību un gatavo ēst. Izklausās par daudz vienam cilvēkam, tomēr tā tas ir – viņa spēj pagūt to visu un vēl vairāk. Kur šajā darbu jūklī lai ieplāno sporta zāli, manikīru, frizieri? Tam IR jāatrod laiks, citādi sieviete izskatīsies pēc mājsaimnieces, izspūrusi, nelakotiem nagiem, tāda viņa sabiedrībai nepatiks. Mēs ļoti daudz uztraucamies par sabiedrības viedokli – pārāk daudz…

sieviete uz solaRelaksējoša masāža (https://www.lieliskadavana.lv/) var palīdzēt kaut uz stundu sievietei aizmirsties. Tas ir laiks, ko veltīt tikai savām sajūtām. Ir jāprot atslēgt prāts, lai nedomātu par ikdienas lietām, par darāmiem darbiem un sadzīves problēmām.

Masāža lieliski palīdz atgūties no ikdienas skrējiena. Tā nomierina, uzlabo asinsriti, tai ir neskaitāmas pozitīvas īpašības.

masāža

Mēģiniet kādreiz izrauties no sava ikdienas skrējiena, lai apmeklētu SPA vai kādu profesionālu masāžas salonu. Ja ne vienatnē, tad kopā ar savu mīļoto cilvēku, kuram noteikti arī nenāktu par sliktu relaksācija un lieliska atpūta.

Masāžas procedūras laikā atslābinās savilktie muskuļi, mazinās sāpes, uzlabojas asinsrite un limfas attece, palielinās muskuļu elastība un darbaspējas.  Jau pēc viena apmeklējuma jūs jutīsieties atbrīvotāk, labāk! Cik reizes apmeklēt masāžu un kādiem mērķiem – tas ir jūsu ziņā. Iespējams apmeklēt arī speciālas, ārstnieciskās masāžas. Tās noderēs tad, ja, piemēram, jums ir savilkta mugura, sāpes no nepārtrauktas sēdēšanas ofisā un citas ligas.

masāža mājas apstākļos

Nebaidieties pamēģināt masāžu arī mājas apstākļos. Jums vai jūsu partnerim nav jābūt profesionālim, lai īstenotu masāžu. Citreiz pietiek ar pieskārieniem, smaržīgu eļļu un romantisku vidi, lai relaksētos un justos daudz labāk. Pēc masāžas padzeriet zaļo tēju, izbaudiet vakaru viens otram un ieviesiet nedaudz romantikas savās attiecībās.

Sieviete ir skaista tad, kad laimīga. Sieviete ir skaista tad, kad atpūtusies un mīlēta. Dažkārt pietiek ar dažiem labiem vārdiem, lai iemirdzētos viņas acis. Un sievietes acīs jau patiesībā slēpjas viss skaistums. Ja mirdz acis, mirdz arī āriene.