furniture-indoors-interior-1643383

“Ripo-Baltic” – tavs partneris dzīves telpas labiekārtošanā

Mūsdienu patērētājs augsti vērtē savu laiku un līdzekļus, tāpēc negrib izmest vējā ne vienu, ne otru. Ja viņam nepieciešams kāds produkts vai prece, viņš grib uzreiz zināt, pie kā vērsties, lai nekļūdīgi saņemtu gan augstu kvalitāti, gan izdevīgas cenas, gan lielisku klientu apkalpošanu. 

Ja runa ir par sava mājokļa un tā teritorijas labiekārtošanu, tad, viennozīmīgi, labākais sadarbības partneris būs mūsu pašu uzņēmums “Ripo-Baltic”, kas jau veiksmīgi iekarojis arī klientu uzticību ārpus mūsu valsts robežām.

Ar ko nodarbojas “Ripo-Baltic”?

“Ripo-Baltic” ir uzņēmums ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi, ražojot un pārdodot augstas kvalitātes preces mājas un teritorijas labiekārtošanai un būvniecībai. Uzņēmums nodrošina individuālu pieeju katram klientam, izbraucot uz objektu, iesakot labākos risinājumus. Tad pēc klienta individuālām vajadzībām tiek pielāgots produkts, kuru arī vajadzības gadījumā uzstāda. “Ripo-Baltic” piedāvā plašu preču klāstu – sākot no dažādiem vārtiem līdz pat insektu sietiem un saules žalūzijām. Vairāk varat uzzināt https://ripo-baltic.com/

Galvenās “Ripo-Baltic” konkurences priekšrocības

Uzņēmums savu vietu gan vietējā, gan ārzemju tirgū ir iekarojis ar vairākām īpašībām un aspektiem, ko klienti patiešām novērtē.

  • Spēja apvienot augstu kvalitāti un pieejamu cenu.
  • Individuāla pieeja katram klientam un situācijai.
  • Tikai augstākās kvalitātes materiālu un tehnoloģiju izmantošana.
  • Zinošo un lojāli darbinieki, kas nodrošina kvalitatīvu ražošanas procesu.
  • Starptautiska pieredze vairāk nekā 20 gadus.
  • Nevainojams klientu serviss.

Produktu piedāvājums un specifika

Tagad nedaudz vairāk par galvenajām produktu grupām, ko piedāvā uzņēmums “Ripo-Baltic”.

  • Vārti. Teritoriju, garāžu un industriālie. Vārti ir viens no pieprasītākajiem un pirmajiem produktiem, ko piedāvā “Ripo-Baltics”. Uzņēmuma speciālistiem ir liela pieredze šajā jomā. Tiek piedāvāti dažāda veida veramie un bīdāmie vārti gan ar automātiku, gan bez tās. Vārti tiek izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem tieši pēc klientam nepieciešamajiem izmēriem. Uzņēmums var veikt gan uzmērījumus, gan uzstādīšanu, ja klients to vēlas.
  • Saules žalūzijas. Saules aizsargžalūzijas kļūst arvien pieprasītākas, jo klienti novērtē to sniegtās priekšrocības. Tās nav kā parastās žalūzijas, kas atrodas telpu iekšpusē. Ārējās žalūzijas piestiprinātas pie ēkas fasādes un ir daļa no tās vizuālā risinājuma. Šīs žalūzijas ne tikai ļauj kontrolēt saules gaismas daudzumu telpā, bet arī sniedz citus ieguvumus. Piemēram, palīdz regulēt temperatūru telpās, jo vasarā tās tik ātri nepiekarst, bet ziemā tiek samazināti siltuma zudumi. Kā arī tas ir labs risinājums, lai uzlabotu gaisa kvalitāti telpās, jo nekrājas putekļi uz iekšējām žalūzijām.
  • Insektu sieti. Mēs dzīvojam tādos platuma grādos, kur insektu nav pārāk daudz, bet tomēr tos pamanām un jūtam kā traucēkli gada siltajos mēnešos. Lai nepieļautu insektu iekļūšanu telpās, visefektīvākais risinājums ir insektu sieti, kas norobežo telpas, bet tajā pašā laikā atstāj vēdināšanas funkciju. Insektu sietus var izmantot ne tikai logiem, bet arī durvīm, iespējams pielāgot izmērus klienta mājokļa specifikai.
  • Būvniecībai. Jumta segumi. Jumta logi. Ārsienu veidņi. Sienu apdare. Pirms kāda laika “Ripo-Baltic” produkcijas klāstā ienāca dažādi augstas kvalitātes būvniecības materiāli, ko klienti jau paspējuši novērtēt kā ļoti uzticamus. Tie ir IKO jumta segumi un WELUX jumta logi. Kā arī STEGU flīzes un paneļi sienu apdarei – ķieģeļflīzes, dekoratīvās flīzes, koka paneļi. Vēl viens klientu novērtēts produkts – siltie ārsienu veidņi, kas ir ļoti noderīgi būvniecības procesā. Tie sastāv no jaunās paaudzes siltumizolācijas materiāla – EPS jeb ekstrudētā polistirola.

“Ripo-Baltic” ir piešķirts CE marķējums, kas apliecina, ka visa produkcija atbilst ES jaunās pieejas direktīvās noteiktajām preču drošuma, veselības un vides aizsardzības prasībām. Uzņēmums ar saviem klientiem vienmēr strādā atklāti un godīgi, vienmēr meklē tikai labākos risinājumus. Klienti saņem profesionālu un arī draudzīgu attieksmi ikvienā situācijā.