ziedi

Sievietes pelnījušas uzmanību ne tikai 8. martā

Tikko esam aizvadījuši 8. martu, kad puķu veikali stāvgrūdām pilni ar klientiem un ziedu piegāde Rīgā ir daudz pieprasītāka nekā citās dienās. 8. martā ierasts sveikt sievietes, dāvināt viņām ziedus un teikt labus vārdus. Vai viņas to ir pelnījušas tikai vienu reizi gadā?

Tieši Sieviešu diena liek aizdomāties par to, kā tad ikdienā vīrieši izturas pret sievietēm, cik ir uzmanīgi, laipni, rūpīgi? Vai šī cieņa un mīlestība pret daiļo dzimumu ir patiesa un nemainīga visu laiku? Sievietes taču ir pelnījušas uzmanību un rūpes arī jebkurā citā gada dienā. Protams, ka ik dienu nav jāapber ar dāvanām un ziediem, jo tad šis žests zaudē savu jēgu un pievilcību, bet ik pa laikam tāpat vien sagādāti uzmanības apliecinājumi ikvienai sievietei ir ļoti patīkami un gaidīti. It īpaši, ja to dara mīļotais vīrietis.

Lai gan vīriešiem ir labā griba un vēlme iepriecināt sieviete arī citās dienās, tomēr ne vienmēr viņiem tik labi izdodas izdomāt, kā tad to izdarīt. Kāds varbūt arī ir romantisko žestu karalis, bet vairums vīriešu vairāk ir praktiski, nevis radoši. Tāpēc viņi ir jāpamudina un jāpiedāvā kādas noderīgas idejas.

  • Kopīga atpūta SPA

Sievietēm patīk pucēties, rūpēties par sevi, bet bieži vien ikdienā tam nepietiek laika. Un vēl viņām patīk pavadīt laiku ar savu mīļoto vīrieti. Te var nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu. Vīrietis var iepriecināt savu mīļoto ar kopīgu atpūtu kādā SPA viesnīcā. Tā var būt kaut vai tikai viena diena, kad abi izbauda kopā būšanu un relaksējošas procedūras, kā arī kārtīgākas brīvdienas ar nakšņošanu, gardām maltītēm un nesteidzīgu atpūtu SPA zonā. Ticiet, ka šāds pārsteigums mīļotajai ilgi paliks atmiņā. Viņa tiešām jutīsies mīlēta un lutināta.

  • Brīvdienu pastaiga ar pikniku

Lieliskas ir tās brīvdienas, kad esat aktīvi un ejat svaigā gaisā. To vajag atcerēties arī tad, kad jāiepriecina mīļotā. Var izvēlēties kādu jau zināmu vai vēl neiepazītu pastaigu maršrutu, dabas taku vai parku, kur doties pārgājienā. Līdzi mugursomā paņemt visu nepieciešamo romantiskam piknikam — dzērienus, sviestmaizes vai kādu īpašu ēdienu, varbūt arī pledu, ko paklāt uz zemes vai uzlikt uz pleciem. Šādi pavadīta diena sniegs labsajūtu, pozitīvi ietekmēs veselību un attiecības, jo būs daudz laika sarunām un kopīgiem mirkļiem. Un vēl būs izbaudīta krāšņā Latvijas daba, kas ir neatkārtojama katrā gadalaikā.

  • Klasika — krāšņs ziedu pušķis

Ne katru dienu ir laiks un enerģija vērienīgiem uzmanības žestiem. Tāpēc nevajag aizmirst par ziediem. Tas kas ir klasisks žests, kas vienmēr trāpa mērķī. Katra diena ir piemērota, lai pasniegtu ziedus savai mīļotajai sievietei, mammai, māsai un arī meitai, jo viņas visas ir īpašas sievietes vīrieša dzīvē. Noderīga var būt arī ziedu piegāde Rīgā, kas ļauj iepriecināt ar ziediem no attāluma. Ziedu piegāde Rīgā ir pieprasīts pakalpojums, jo dzīves ritms ir steidzīgs, dienā katra minūte ir ļoti vērtīga, ne vienmēr ir iespēj doties uz ziedu veikalu. Un mirklis, kad kurjers piegādā skaistu pušķi, patiešām var būt īsts pārsteigums un dienas iepriecinājums, kas vēl ilgi liks smaidīt. Tāpēc ir vērts nosakidrot, kura ziedu piegāde Rīgā ir izdevīgākā un kvalitatīvākā.

  • Paša gatavotas vakariņas

Mīlestība iet caur vēderu ne tikai vīriešiem. Arī sievieti var pārsteigt un iepriecināt ar paša pagatavotām brokastīm, pusdienām vai vakariņām. Nav jābūt profesionālam pavāram, var pagatavot arī kaut ko vienkāršu, bet vairāk pūļu veltīt ēdiena noformējumam un galda klājumam. Kopīga maltīte, kas baudīta nesteidzoties, vienmēr ir lielisks veids, kā rūpēties par savām attiecībām. Ja tiešām šķiet, ka maltīte paša spēkiem nav variants, tad vienmēr var rezervēt galdiņu labā restorānā.