brilles tavai acu veselībai

“Vision Express” — viss tavu acu labsajūtai

Vision Express” ir viens no Latvijā zināmākajiem un uzticamākajiem optikas salonu tīkliem, kas nodrošina saviem klientiem plašu produktu un pakalpojumu klāstu, parūpējoties par viņu acu veselību un skaistumu. “Vision Express” darba pamatā ir augstākie kvalitātes standarti — gan klientu apkalpošanā, gan preču klāstā, gan sniegtajos pakalpojumos.

Redzes pārbaudes

“Vision Express” piedāvā klientiem pieteikties pie optometrista, lai veiktu redzes pārbaudi. Tas ir pirmais solis ceļā uz brillēm un kontaktlēcām. Kā arī profilaktiska rutīna, kas jāveic vismaz reizi pus gadā, ja brilles vai lēcas jau tiek nēsātas. Optometrists veiks redzes funkcionālos izmeklējumus un pārbaudīs iespējamās acu slimības. Pārbaudes laikā arī noteiks, vai nepieciešams veikt redzes korekciju un kurš būs piemērotākais veids, ņemot vērā individuālos faktorus.

Briļļu ietvari

“Vision Express” piedāvā ļoti plašu briļļu ietvaru klāstu — gan nemainīgu un vienmēr aktuālo klasiku, gan jaunākās modes tendences. Kopumā salonos tiek piedāvātas vairāk nekā 140 zīmolu briļļu ietvaru kolekcijas. Kolekcijas tiek izvēlētas specializētās izstādēs Parīzē, Milānā, pie labākajiem ražotājiem Vācijā, Francijā un Itālijā. Pircēji vienmēr var būt pārliecināti par to, ka briļļu ietvari ir oriģināli un ar zīmolam atbilstošo kvalitāti.

Briļļu lēcas

Katram briļļu ietvaram un arī klienta redzes specifikai tiek piemeklētas atbilstošākās briļļu lēcas. Jau vienas vai dažu stundu laikā tiek izgatavotas lēcas pēc individuāliem parametriem. Piemērotāko lēcu veidu palīdz izvēlēties pieredzējuši optikas salonu konsultanti, izvērtējot gan klienta redzes specifiku, gan dzīvesveidu, gan finansiālās iespējas.

Kontaktlēcas

“Vision Express” salonos klienti var iegādāties arī kontaktlēcas, ja ir izvēlējušies to sev par piemērotāko redzes korekcijas līdzekli. Salonos var iegādāties gan visa veida kontaktlēcas, gan nepieciešamos piederumus, kas vajadzīgi lēcu kopšanai un lietošanai. Pieejamas ne tikai kontaktlēcas redzes korekcijai, bet arī krāsainās kontaktlēcas, kas ļaus izmainīta acu krāsu vai iegūt īpašu efektu kādai ballītei vai tēlam.

Briļļu remonts

Visos “Vision Express” salonos pieejams arī briļļu remonts. Salonos uz vietas tiek nodrošināts briļļu sīkremonts, kas ietver skrūvīšu pievilkšanu, deguntiņu nomaiņu, briļļu locīšanu, bet nopietnāka remonta gadījumā brilles nosūta uz centrālo laboratoriju, kur pieejams remontam nepieciešamais aprīkojums. Ja klientam gadās kāda ķibele ar brillēm, tad droši var vērsties jebkurā “Vision Express” salonā.

Saulesbrilles

Kas tad būtu optikas salons bez saulesbrillēm! Visos salonos atradīsiet arī plašu klāstu ar saulesbillēm. Vienmēr būs pieejami modernākie un aktuālākie modeļi no augstās modes žurnāliem, kā arī nemainīgas un klasiskas saulesbriļļu vērtības, kas papildinās jebkuru stilu. Saulesbrilles ir ne tikai lielisks aksesuārs, bet arī neaizstājamas aizsardzībai no UV starojuma, kas bojā gan acis, gan ādu ap tām, kas ir īpaši plāna. Salonos vienmēr tiek nodrošinātas saulesbrilles ar ieteicamo UV aizsardzības slāni, kā arī tiek piedāvāti dažādi saulesbriļļu veidi, kas pielāgojas katra klienta dzīvesveidam un stilam.

Lojalitātes programma

Klienti bez maksas var saņemt “Vision Express” lojalitātes karti, kas sniedz vairākas priekšrocības. Kartes lietotāji saņem 5% atlaidi jebkuram pirkumam, atlaidi kontaktlēcām un to kopšanas līdzekļiem, 50% atlaidi redzes pārbaudei reizi gadā, briļļu apkopi bez maksas, kā arī iespēju saņemt citus īpašos piedāvājumu un atlaides. Lai saņemtu lojalitātes karti, ir tikai jāaizpilda anketa, pretī uzreiz saņemot derīgu klienta karti.

Latvijā atrodas 12 “Vision Express” optikas saloni Rīgā, Jūrmalā, Liepājā, Daugavpilī, Rēzeknē un Jelgavā.